Takip Etmekten Keyif Alabileceğiniz En İyi 10 Instagram Hesabı

Sevgli mavilife okurları sizlerin karşısına sizlere ilham vrecek Instagram hesaplarından bahsedeceğim. Evet sizler için derlediğim “Takip Etmekten Keyif Alabileceğiniz En İyi 10 Instagram Hesabı” nı keşfetmeye hazır mısınız?

Takipçilerine ilham veren bir çok Instagram hesabı arasından takip etmekten keyif alabileceğiniz instagram dünyasının 10 hesabı bu yazımda, hadi beraber keşfedelim.

1. fursty ( Dylan Furst )

Fotoğrafçı ve film yapımcısı olan Dylan Furst, 1.2 milyon takipçiyle doğanın içerisnde olan ve doğadaki en küçük ayrıntılarla hayranlarını peşinden sürükleyen harika bir hesap. Doğa ile ilgili paylaşımlara ilgi duyuyorsanız bu hesabı takip edebilirsiniz.

2.Murdosmnn ( MURAD OSMANN )

4.1 milyon takipçiye sahip olan hesap Murad Osmann olarak bilinen Murad Yusupovich Osmanov, Moskova merkezli bir Rus fotoğrafçı. Eşi Natalia Zakharova ile birlikte yaptığı “Beni Takip Edin” “Follow Me” etiketiyle ünlü olan çift aslında, bir seyahat esnasında tanıştıkları ve “Follow Me” etiketiyle paylaşımları sonasında popülerliğe ve evliliğe doğru ilerleyen sürecin başlangıçı olarak bilinir.

3.humansofny ( Humans of New York )

Fotoğrafçı ve yazar Brandon Stanton tarafından oluşturulan, ilginç bir şekilde ilgi çekici olan New York İnsanları, NYC sokaklarında röportaj yapan yüzlerce insanın öykülerine dikkat çeken 9.4 milyon takipçiyle harika bir hesap.

4.civilking ( Mehmet Kırali )

Instagram’da CivilKing olarak bilinen Mehmet Kırali harika fotoğraflarıyla 1.2 milyon takipçiyle büyülemeye devam ediyor. Çocuk yaşlarda başlayan fotoğraf tutkusu, şimdilerde onu milyonlarca takipçisi olan bir Instagram fenomeni haline getirdi. 

5.mustafaseven ( Mustafa Seven )

Mustafa Seven 1.6 milyon takipçiye hitap eden sanatçı, serbest foto muhabiri olarak başlayan ve cadde ile iletişim kuran içinde bulunduğu dönemi fotoğraflarıyla anlatmaya çalışan güzel bir hesap.

6.taza ( Naomi Davis | Love Taza )

Yaklaşık 463 bin takipçiye sahip olan Naomi (taza olarak da bilinir) ve  New York’taki ailenin maceralarını ve parçalarını paylaştığı. Anneliği, aileyi, seyahat etmeyi, iyi yemekleri ve hayatın basit zevklerini resmeden bir hesap.

7.caligee ( Calihan “Cali” Gee )

Anne karnında iken açılan hesap ile 100 bin takipçiyle daha dünyaya gelmeden fenomen olan caligee bugünlerde 270 bin takipçiyle hayranlarını peşinden sürüklüyor.

8.chrisburkard ( Chris Burkard )

3.4 milyon takipçiyi etkileyen Chris Burkard, Amerikalı bir fotoğrafçı ve sanatçı. Manzara, yaşam tarzı, sörf, açık hava ve seyahat konularını fotoğraflıyor. Takip Etmekten Keyif Alabileceğiniz En İyi 10 Instagram Hesabı arasında yerini alıyor.

9.natgeo ( National Geographic )

National Geographic fotoğrafçılarının gözüyle dünyayı tecrübe edebilirsiniz. Natgeo 119 milyon takipçiyle muazzam bir hesap olduğunu kanıtlamış önde gelen hesaplardan biri. Instagramda takip edecekseniz natgeo’yu takip etmelisiniz.

10.tuncaybz

Evet nacizane olarak tuncaybz ınstagram sayfasıda benim hesabım şuan için bahsettiğim hesaplar yanında çırak misali, desteklerinizi bekliyor ve güzel içerikler ile sizler ile olmaya devam edecektir.

3 YORUMLAR

  1. Sevgili Mavilife okurları, Mavilife ziyaret ettiğiniz için teşekkür ederim, daha kaliteli ve özgün içeriklerle sizlerle olabilmem için kısa da olsa düşüncelerinizi paylaşırsanız mutlu olurum.
    Sağlıcakla Kalın…☻

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz